ivan_91_1 (ivan_91_1) wrote,
ivan_91_1
ivan_91_1

Тепер перегон Вінниця - Зятківці залишився узагалі без пасажирського сполучення!

25 березня цього року було скасовано пасажирський потяг 667/668 Вінниця — Гайворон. Минулого року його також хотіли скасувати, але тоді пасажири його відстояли — потяг зберіг своє курсування по понеділкам та п'ятницям.
Але адміністрація УЗ не полишала надії за зручної можливості скасувати цей потяг!
І ось сталося те, на що варто було чекати: цей потяг таки було скасовано і альтернативу йому керівництво "Укрзалізниці" так і не запропонувало!

Який можна з цієї історії можна зробити висновок: щоб не дати скасовувати зручні для пасажирів потяги, треба постійно здійснювати тиск з боку громадськості !!! В жодному разі не давати спуску керівництву Укрзалізниці! Бо вони іншої мови не розуміють!!! Тільки за таких умов можна врятувати такі потяги від скасування без надання альтернативи!
По відношенню до тепер уже покійного потягу в мене й до повного скасування були претензії.
Одна з них - повільність руху: відстань у 50 кілометрів він проходив аж за 1 годину 20 хв! І це при тому, що всього два роки назад полотно на ділянці Вінниця - Немирів було капітально відремонтовано! Електричка (проста, не прискорена, яка зупиняється на кожному з.п.) від Вінниці до Козятина долає відстань за 1 годину 15 хв., якщо не пропускає інші потяги. Тобто, 64 кілометра проходться швидше ніж 49!!! І це при тому, що на ділянці Вінниця-Козятин зупинки кожних 5 кілометрів, а на ділянці Вінниця-Немирів зупинки в середньому кожних 8 кілометрів!
Друга претензія — жахливий стан вагонів. Однак інколи у складі цього потягу трапляються й досить пристойні вагони зі склопакетами після проходження капітально-відновлювального ремонту. Але частіше трапляються роздовбані загальні вагони, перероблені з плацкартних, у яких були демнотовані верхні полиці.

Тільки великий тиск з боку незадоволених пасажирів потягу може зупинити знищення залізничного транспорту в Україні!
Tags: залізниця
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments