"Безопасность" в аэропортах как международная финансовая афера
ivan_91_1
Есть такая вещь как магазины Duty Free в аэропортах. В которых еда и напитки продаются в разы дороже, чем в обычных магазинах. Употребление пассажирами на борту самолета самостоятельно купленных в обычных магазинах (не Duty Free) продуктов питания запрещено, их положено сдавать в багаж. Даже поллитровую бутылку кока-колы самостоятельно занести на борт самолета нельзя. Мотивируется этот запрет якобы "безопасностью", а то не дай Бог террористы.
Впрочем, как показывает практика, эффективность вот таких беспрецендентных "мер безопасности в аэропортах" более чем сомнительна: несмотря на запрет провоза пассажирами жидкостей теракты в аэропортах и захваты заложников в самолетах все же случаются.
Зато владельцы магазинов duty-free а также авиакомпаний получают сверхприбыли, вынуждая авиапассажиров переплачивать за еду и напитки в разы.
Стало быть, так называемая "безопасность" в аэропортах это грандиознейшая международная финансовая афера, приносящая сверхприбыли международной финансовой олигархи из числа владельцев авиакомпаний и магазинов duty-free. Никакого отношения к реальной безопасности она не имеет. Чисто бизнес, причем жульнический.

Блятькивщина топит за Надю Савченко
ivan_91_1
В Батькивщине рассказали, почему Савченко стала неудобной для политиков
http://www.segodnya.ua/politics/pnews/v-batkivshchine-rasskazali-pochemu-savchenko-stala-neudobnoy-dlya-politikov-779297.html

Интересно получается: вроде бы, из партии ее исключили, да вот во фракции в Верховной Раде она продолжает состоять. На словах, вроде бы, партия, дистанциировалась от ее заявлений да вот когда запахло жаренным то завыли про "неугодных".
Вывод: Блятькивщина и Надя Савченко неотделимы, кто бы что ни говорил. Как бы они на словах не дистанциировались друг ото друга, они всегда преследуют одни и те же цели. Говорим Савченко, подразумеваем партию.

Про ставлення Трампа до залізничного транспорту (зі слів Саакашвілі)
ivan_91_1

"В США почему избрали Трампа? У них плохие аэропорты и железные дороги, хуже, чем "Интерсити" здесь бегает"

Детальніше тут: http://gordonua.com/news/worldnews/saakashvili-158701.html

Шустер зливається
ivan_91_1
Телеканал Савіка Шустера 3s.tv припиняє свою діяльність з 1 січня 2017 року через брак коштів:
http://www.pravda.com.ua/news/2016/12/1/7128516/

Чудова новина, як на мене. Це означає, що Нова Європа та її американський союзник Трамп остаточно вирішили списати жидоолігархат в Україні на смітник історії. Ліквідація жидоолігархату це означає помножити на нуль московську загрозу зі сходу. Сорос, який програє свою битву з Трампом, схоже відмовився надалі спонсувати Шустера.

Трамп проти екотероризму
ivan_91_1
 Новообраний президент США Дональд Трамп озвучив плани на 100 днів:
http://ua.112.ua/statji/tramp-oholosyv-plan-na-100-dniv-povnyi-tekst-zaiavy-354421.html

Особливо прикметною є ця заява:

"В області енергетики я відміню обмеження на виробництво американської енергії, які знищують робочі місця — у тому числі на сланцеву енергетику та на екологічно чисте вугілля. Це дозволить створити багато мільйонів високооплачуваних робочих місць. Ми цього хочемо, ми цього давно чекали!"

Справжній Олександр Довженко
ivan_91_1
Дуже цікаві речі писав відомий письменник Олександр Довженко у своєму збірнику "Зачарована Десна":

http://iknigi.net/avtor-oleksandr-dovzhenko/63940-zacharovana-desna-zbrnik-oleksandr-dovzhenko/read/page-15.html

"Прочитавши статтю в «Правде» про одверті висловлювання містера Уїлки, я думаю собі: скільки підлоти і гидоти несе в собі мерзотне двадцяте століття і зокрема наша отся велика передостання війна. Воюємо ми одні. Наша кров урятувала англо-франко-американських шкурників і шахраїв од світової непоправної катастрофи. Ми пролили за «друга своя» більше крові, аніж «друга наші» витратили на нас кілограмів Рузвельтової ковбаси..."

"Я бачив Сталіна в оточенні ворогів, які його не люблять, мусять терпіти і використовують тільки з вигодою, винятково в своїх далекосяжних цілях."

З цього можна зробити один висновок: Олександр Довженко знав справжню ціну так званої "Вєлікай Атєчествєннай", і розумів, що українці в лавах Червоної армії були гарматним м'ясом для англо-американських масонських бариг. А Сталін, який організував Голодомор, був їхньою маріонеткою. Але сказати це прямим текстом йому становище не дозволяло. Він хоч і українець, але письменник все ж таки совєцький. Тому сказав це іншими словами.

За відновлення потягу Харків-Умань
ivan_91_1
Триває збір підписів за поновлення скасованого "покращувачами" у 2013 році поїзда Харків-Умань. Станом на сьогодні в м. Христинівка Черкаської області зібрано близько 500 підписів. Я надав зразки бланків підписів христинівській групі активних громадян. Також збираються підписи в Умані, але звідти інформація про кількість зібраних підписів мені поки що невідома. Надійний зв'язок між регіонами України за допомогою залізничного транспорту це необхідна умова захисту соборності та суверенітету України.

Україна вийшла на перше місце у світі за експортом дров!
ivan_91_1
Originally posted by maidan_ua at Україна вийшла на перше місце у світі за експортом дров!


Так, саме дров. В Україні діє заборона на експорт лісу-кругляка і за документами всі ці вагони везуть в Європу саме дрова.

Голова ВО "Голос" Ростислав Гудзiнський зробив ці знімки 8 жовтня 2016 року в Івано-Франківську. Масштаби нелегальної вирубки настільки колосальні, що поїзди чекають своєї черги, щоб відправитися в Європу, утворюючи затори на вокзалах.
Більше 2 років суспільство чинить опір знищенню українських лісів: було багато акцій протесту, багато викриттів у ЗМІ, мільйони українців обурюються в соціальних мережах, а прогресу - НУЛЬ! Цинічна банда тільки нарощує обсяги вивозу лісу за кордон і плювати на всіх нас та банда хотіла! Але ми знайшли єдине вирішення цієї проблеми - нам необхідно домогтися від МВФ припинення кредитування України до тих пір, поки питання контрабанди українського лісу не буде закрито і до тих пір, поки за ґратами не опиняться всі чиновники митниці, які пропускали поїзда з "дровами" в Європу.
Офіс МВФ в Україні знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Кловський узвіз 5.

28 жовтня (п'ятниця) о 16:00 перекриваємо проїзд по Кловському узвозу напроти висотного будинку в якому знаходиться офіс МВФ і вимагаємо зустрічі з представником МВФ. Якщо представник МВФ спуститися до нас, то висуваємо наші вимоги і вимагаємо не давати "нашiй владi" новий кредит до тих пір, поки не будуть заарештовані всі чиновники, які причетні до контрабандного вивезення лісу до Європи. Ці вимоги стосуються не стільки самого лісу, скільки боротьби з корупцією в Україні, адже без підтримки з боку Генерального прокурора України цю "лавочку" давно б прикрили. Журналісти раніше заявляли, що ниточки керування "лісовою мафією" ведуть аж до Яценюка.А тепер уявіть, що якщо банда так нахабно, цинічно і відкрито "барижит" українським лісом, хоча це і викликає такий резонанс у суспільстві, то уявіть скільки банда "заробляє" у секторах, які знаходяться у відносній "тіні"? Банді важко "працювати з лісом" тому, що його транспортування неможливо зробити невидимим для очей громадськості, а тепер уявіть, що діється в структурі держпідприємств, де їх злочинні схеми не такі публічні, як з лісом! Та там такий дерибан небось, що гроші вантажівками вивозять. Навіть Пашинському вистачило на золотий швейцарський годинник за 0,3 млн. гривень.

Немає у нас ніяких інших важелів тиску на банду, крім МВФ!
Організаторів немає! Спонсорів у акції теж немає. Тому у кого є можливість створюємо плакати і роздруковуємо фотографії зі сценами вирубки і транспортування лісу. Покришки приносити не треба. Це мирна акція! Блокування проїзду триватиме всього 2 години. Ви не з Києва? Підтримайте акцію інформаційно, щоб до 28 жовтня ми встигли зібрати десятки тисяч протестувальників - тисніть по кнопках соціальних мереж!

Ви з Києва? Відпросіться з роботи або навчання, бо в разі нашої перемоги імена кожного з вас увійдуть в історію, як імена тих, хто врятував українські ліси від тотального знищення! Україна буде вдячна кожному з вас!
Слідкуйте за розвитком подій на сторінці "Української Революції" - https://www.facebook.com/RevolutionUA

Мешканці Волновахи проти ОБСЄ та відводу військ
ivan_91_1

Садового кличуть на Вінниччину забрати львівське сміття
ivan_91_1
 Хороший приклад самоорганізації населення української глибинки з міста Погребище, що на Вінниччині.

Жителі Погребища не бажають оплачувати з власної кишені промахи злодійкуватого львівського мера Садового:
http://vlasno.info/spetsproekti/2/ecology/item/14111-na-vinnychchyny-aktyvisty-vymahaiut-shchob-sadovyi-osobysto-pryikhav-za-lvivskym-smittiam

З такою самоорганізацією громадян подолаємо ярмо жидівсько-московське і побудуємо нову, справді незалежну Українську державу без жидів та олігархів. Так тримати!

?

Log in

No account? Create an account